fbpx

Balustrada wewnętrzna

Aktualnie na rynku modeli i ofert balustrad wewnętrznych jest od groma. Począwszy od materiału z jakiego ma zostać wykonana, poprzez model i wypełnienie, aż do koloru. Czym się kierować gdy chcemy wybrać idealną balustradę?

Balustrady na miarę dzisiejszych czasów

Naszym zdaniem, najważniejszymi cechami jest trwałość, funkcjonalność i estetyka. Zazwyczaj decydując się na wykonanie barierek zakładamy że zostaną one z nami na lata i mamy nadzieję że nigdy nie zawiodą. Dalej balustrada wewnętrzna musi spełniać swoją najważniejszą rolę jaką jest bezpieczeństwo domowników, niezależnie od tego kto aktualnie z nich korzysta, małe dzieci, osoby starsze czy niepełnosprawne. No i wreszcie sam wygląd, tak ważny i ceniony w dzisiejszych czasach. Nie może to być coś co nie cieszy oka, musi być przyjemne i budzić pozytywne emocje.
Rozwiązania są różne, jedne dodają wnętrzu uroku i sprawiają że jest przytulnie. W takiej roli doskonale sprawdza się naturalny drewniany akcent. Inne powodują że robi się poważnie, elegancko, szczególnie często w takich wnętrzach wykorzystuje się elementy szklane lub metalowe w ciemnych barwach.

Nasze balustrady to pewność jakości i trwałości

Ponieważ my jako producent wykonujemy swoje produkty od podstaw, mamy wiele możliwości łączenia różnych styli i tworzenia czegoś ciekawego z nutką klasyki. A efekt końcowy zachwyca każdego, niejednokrotne wprowadzając w błąd odbiorcę. Nie jest to jednak wada, lecz ogromna zaleta, bo udało nam się trafić w środek i zadowolić gusta różnych odbiorców. z produktem jakim jest nowoczesna balustrada.

W naszym asortymencie każdy znajdzie opcję dobraną specjalnie pod siebie

Co znajdziesz w naszym asortymencie? Przede wszystkim balustrada metalowa wykonana ze stali nierdzewnej, jako wysokiej jakości podstawa produktu. Następnie dodajemy naturalny akcent wykorzystując swoją lakiernię proszkową – imitacja drewna w 6 różnych odcieniach w jakiej możemy wykonać balustradę dla Twoich potrzeb. Do całości jako element obowiązkowy – obsługa bezpośrednia klienta i prace związanie z wykonaniem zamówienia. Wszystko to oparte na doświadczonym zespole ludzi, którzy równie wysoko jak ty cenią sobie najwyższą jakość.

Dołożymy wszelkich starań byś został jednym z wielu naszych zadowolonych klientów

Oczywiście, dostosowujemy się do różnych oczekiwań klientów, więc nie proponujemy tylko naturalnych odcieni naszych barierek. Do wyboru mamy mnóstwo kolorów z całej palety Ral dzięki czemu możemy dopasować balustradę do każdego wnętrza. Bardzo częstym wyborem jest balustrada biała. Cena takiej balustrady jest wyceniana na podstawie maila zawierającego wstępne wymiary barierki.

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!