fbpx

Mamy swoją lakiernie proszkową

Jesteśmy nie tylko producentem balustrad i ogrodzeń, ale posiadamy też swoją własną lakiernię proszkową. Taki stan rzeczy umożliwia nam oferowanie wysokiej jakości produktów w dowolnie wybranym kolorze, z stosunkowo krótkim terminem realizacji zamówienia.

Jednak skupiając się na lakierni proszkowej, aby nieco przybliżyć temat zainteresowanym…

Malowanie proszkowe stanowi zaawansowaną metodę wykorzystywaną w lakiernictwie. Polega na nałożeniu farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą. Następnie proces utwardzenia zachodzi w temperaturze 140-200°C, prowadząc do stopienia nałożonego proszku i jego polimeryzacji. Malowanie proszkowe poprzedzane jest procesem chemicznym dzięki czemu wykonana powłoka lakiernicza charakteryzuje się bardzo dobrą jakością oraz wytrzymałością na czynniki mechaniczne oraz atmosferyczne.

Nasza firma specjalizuje się w malowaniu elementów stalowych oraz aluminiowych, do tego celu wykorzystujemy nowoczesną kabinę lakierniczą i piec o wymiarach roboczych 6,2×2,0x1,0m. Umożliwia to lakierowanie różnej wielkości elementów i konstrukcji. Faktten bezspornie zachęca do korzystania z naszych usług i pozwala kierować ofertę do bardzo szerokiej grupy odbiorców.

Oprócz firm, bardzo często zgłaszają się od nas osoby prywatne, z niewielkimi zleceniami, oczywiście takowe również są u nas mile widziane. Zapraszamy, cenimy sobie zarówno długotrwałe współprace, jak i te jednorazowe. Wszystko to pozwala nam się stale rozwijać i poszerzać grono zainteresowanych.Najpopularniejsza wśród pojedynczych zleceń jest renowacja (malowanie i paskowanie) felg aluminiowych i stalowych.

Oprócz usług lakierni proszkowej, oferujemy także dystrybucję farb proszkowych. Produkty które sprzedajemy pozyskujemy od sprawdzonych i cenionych producentów, gwarantuje to najwyższą jakość.  Dysponujemy ich szeroką gamą (IBA, IGP, Pulverit,Pulver). Są to farby fasadowe, strukturalne (drobna i gruba struktura), farby gładkie (od matu do połysku). Posiadamy farby do felg aluminiowych oraz stalowych.

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!