fbpx
Malowanie - imitacja drewna

Profil aluminiowy lakierowany w imitacji drewna

Aluminium zyskało uznanie i coraz częściej wykorzystuje się je w produkcji i budownictwie. Jego zastosowanie jest ogromne i dale dużo możliwości. Głównymi powodami dla których inwestorzy decydują się na to rozwiązanie jest trwałość i estetyczny wygląd, ale to nie jedyne zalety. Aluminium jest znacznie lżejsze od stali, wykazuje wysoką odporność na niskie temperatury i korozje, a także na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo plusem, działającym na korzyść profili aluminiowych jest łatwość ich obróbki – można je docinać i łączyć technikami spawalniczymi.

Sztachety aluminiowe, które posiadamy w ofercie mogą być użyte na wiele sposobów, w zależności od potrzeb klienta. Obecnie chyba najpopularniejsze jest zastosowanie ich jako elementów wypełnienia ogrodzeń lub balustrad zewnętrznych i wewnętrznych. Jednak to nie koniec ich możliwości, śmiało mogą służyć jako np. dekoracyjne wykończenie elewacji.

Ogólne profile mogą stanowić ramy konstrukcji, które wypełniane są innymi materiałem, np okna, ścianki działowe, przegrody, regały. Można też osadzić na nich rolety i bramy. Stanowią one istotny budulec różnorodnych stelaży.

W naszej ofercie od ręki można dostać profil aluminiowy o wymiarach 100x25x1,2mm lub 200x20x1,5mm. Dużym zainteresowaniem cieszą się także profile o wymiarze 200x100x4mm lakierowane w kolorach drewna, wykorzystywane jako elementy konstrukcyjne. Pozostałe na zapytanie i ewentualne zamówienie z dłuższym terminem realizacji.

Oprócz samej sztachetki klient może zamówić usługę malowania, którą jesteśmy w stanie wykonać w stosunkowo krótkim czasie ponieważ posiadamy własną lakiernie proszkową.

Istnieje możliwość wybrania dowolnego koloru palety Ral, aktualnie najpopularniejszy to antracyt 7016 lub z efektem imitacji drewna w jednym z kolorów dostępnych u nas, m. in.  białe drewno, wenge czy złoty dąb.

Ceny profili uzależnione są głównie od wielkości zamówienia, ale także od jego złożoności. Przy większych zamówieniach oraz dla stałych klientów przewidujemy rabaty.

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!