fbpx
Ogrodzenie aluminiowe furtka brama i słupek multifunkcyjny

Nowoczesne ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe bezspornie są uważane za element stanowiący wizytówkę właścicieli posesji i może nam sporo powiedzieć o ich guście czy stosunku do ludzi i podejściu do życia. Jedni wolą skromne i nieskomplikowane płoty, inni szukają czegoś wyjątkowego, co przyciągnie uwagę osób z zewnątrz, jeszcze inni potrzebują rozwiązania które pomoże im się odizolować np. gdy ich dom znajduje się blisko ruchliwej ulicy.

Na szczęście jak zwykle na każdy problem można znaleźć osobne rozwiązanie, chociaż czasem może być ono jedno w różnych kombinacjach. Oczywiście można tu wymieniać mnóstwo rodzajów materiałów z jakich mogłoby być wykonane ogrodzenie, od zwykłej siatki, przez drewno czy kamień aż do elementów kutych wykonywanych na zamówienie według uznania klienta. My oferujemy ogrodzenie palisadowe.

Nowoczesne ogrodzenie wykonane z połączenia stali nierdzewnej i aluminium jest bardzo popularne i nic nie wskazuje na to by miało się to zmienić. Nic w tym dziwnego, tego typu osłona ma wiele zalet o których można mówić głośno, są nimi m.in.  bardzo wysoka odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, korozję i uszkodzenia. Dodatkowo ogrodzenia aluminiowe nie wymagają konserwacji w porównaniu do innych mniej odpornych materiałów. A całość lakierowana proszkowo w wybranym kolorze palety Ral lub z bardzo naturalnym efektem imitacji drewna daje gwarancję najwyższej jakości na lata.

Oprócz jakości, ogrodzenie palisadowe wykonane z paneli aluminiowych bardzo dobrze się prezentuje, pełniąc funkcję dekoracyjną, nie jest zbyt wyzywające, nie sprawia wrażenia sztuczności, a w odpowiednio dobranym kolorze idealnie współgra z otoczeniem i budynkiem tworząc jedną całość. Aspekt ten jest również bardzo istotny i nie powinno się o nim zapominać.

Firma Fello oferuje pełne wypełnienie, od bramy wjazdowej przesuwnej lub skrzydłowej, furtki z eleganckim pochwytem, poprzez słupek multifunkcyjny ze skrzynką na listy i miejscem na dowolny domofon, aż po słupki ogrodzeniowe i przęsła wykonywane na wymiar w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Za podstawę służy wypełnienie profilem 100×25 mm lub 200×20 mm, ale jest możliwość wykonania wypełnienia wedle życzenia zamawiającego.

1 komentarz do wpisu “Nowoczesne ogrodzenia palisadowe”

Dodaj komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!