Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Bielanach Wrocławskich? Zajmujemy się tworzeniem modułowych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy w Bielanach Wrocławskich i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Bielanach Wrocławskich czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe płoty:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele barw, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki w Bielanach Wrocławskich. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i działalności z Bielan Wrocławskich

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Bielan Wrocławskich, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: