Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Chełmku? Produkujemy uniwersalne płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy w Chełmku i okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Chełmku czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Chełmka. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty aluminiowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z Chełmka

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Chełmka, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: