Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Chełmka? Produkujemy palisadowe ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Chełmka oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Chętnie zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Chełmku czy okolicach.

Czy warto wybrać ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej dbałości i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze aluminiowe płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki na terenie Chełmka. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Chełmka

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Chełmka, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: