Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Czerska? Zajmujemy się produkcją palisadowych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Czersku oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Czersku lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam zdecydować się na ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na trudne czynniki pogodowe - słońce czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz furtki w Czersku. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Czerska

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Czerska, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: