Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Dąbrowy? Zajmujemy się produkcją modułowych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Działamy w Dąbrowie i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe projekty. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Dąbrowie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na niesprzyjające czynniki atmosferyczne - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i bramki w Dąbrowie. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z Dąbrowy

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Dąbrowy, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: