Szukasz firmy z Dębna, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy modułowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Dębnie oraz okolic.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Dębnie lub okolicach.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na ciężkie warunki atmosferyczne - promieniowanie UV czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i furtki w Dębnie. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Dębna

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Dębna, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: