Szukasz firmy z Góry Kalwarii, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy uniwersalne płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Górze Kalwarii oraz okolic.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją płotu według Twojej wizji, które powstanie w Górze Kalwarii czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze aluminiowe płoty:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promienie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie balustrad lub elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki w Górze Kalwarii. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z Góry Kalwarii

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Góry Kalwarii, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: