Szukasz firmy z Góry Kalwarii, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy na terenie Góry Kalwarii i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją płotu według Twojej wizji, które zostanie postawione w Górze Kalwarii czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej dbałości oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na niesprzyjające warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki w Górze Kalwarii. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z Góry Kalwarii

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Góry Kalwarii, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: