Szukasz producenta z Gostynina, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Gostynina oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Gostyninie czy okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na ciężkie czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub elewacji tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki w Gostyninie. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Gostynina

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Gostynina, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Sprawdź gdzie jesteśmy: