Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Jaworzu? Zajmujemy się tworzeniem modułowych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Jaworzu i okolic.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe projekty. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Jaworzu lub okolicach.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na trudne czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki w Jaworzu. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy również odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Jaworzy

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Jaworzy, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych części płotu oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: