Szukasz firmy z Józefowa, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Józefowie oraz bliskich miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich oczekiwań, które zostanie wybudowane w Józefowie lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni barierek czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną i bramki w Józefowie. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna czy stali. W swojej ofercie mamy również odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje palisadowych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz inwestorów z Józefowa

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Józefowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: