Szukasz firmy z Kobylina, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się projektowaniem uniwersalnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Kobylinie i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Kobylinie czy okolicach.

Dlaczego mam wybrać płot modułowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki w Kobylinie. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i inwestorów z Kobylina

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Kobylina, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: