Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Koła? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Koła i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które powstanie w Kole czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto wybrać płot aluminiowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na niesprzyjające czynniki pogodowe - promienie słoneczne lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki na terenie Koła. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Koła

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Koła, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: