Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Kórnika? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Kórnika i okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które zostanie postawione w Kórnikach lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na trudne czynniki atmosferyczne - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - w ofercie mamy wiele farb, które można wpasować w odcienie barierek czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki w Kórnikach. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty aluminiowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Kórnika

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Kórnika, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz klasycznych części płotu oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w miastach: