Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Książenic? Zajmujemy się produkcją modułowych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Książenic oraz okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Książenicach lub okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na trudne warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Książenic. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Książenic

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Książenic, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: