Szukasz producenta z Książenic, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy modułowe płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Zamówienia realizujemy w Książenicach oraz okolicznych miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Książenicach lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na złe warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniej wprawy i zapału do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i bramki w Książenicach. Zobacznaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty aluminiowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Książenic

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Książenic, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia i bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Jesteśmy również w: