Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Miasteczka Śląskiego? Produkujemy palisadowe płoty wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Miasteczka Śląskiego oraz bliskich miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które powstanie w Miasteczku Śląskim lub okolicach.

Dlaczego mam wybrać płot modułowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są odporne na trudne czynniki atmosferyczne - promieniowanie UV lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można wpasować w odcienie barierek czy ścian , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki w Miasteczku Śląskim. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz inwestorów z Miasteczka Śląskiego

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Miasteczka Śląskiego, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: