Szukasz firmy z Mońki, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy palisadowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Mońku oraz okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Mońku czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego mam wybrać płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze nowoczesne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - słońce lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni barierek czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki w Mońku. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Mońki

Długoletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Mońki, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: