Szukasz firmy z Obornik, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy modułowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Oborniku i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie wybudowane w Oborniku czy okolicach.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki na terenie Obornik. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Obornik

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Obornik, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych części ogrodzenia oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: