Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Olsztynce? Produkujemy nowoczesne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Zamówienia realizujemy na terenie Olsztynka i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Olsztynce lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są odporne na złe czynniki pogodowe - promienie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - mamy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych farb, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to pewność solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, więc możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Olsztynka. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Olsztynka

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Olsztynka, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: