Szukasz producenta z Pleszewa, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Pleszewie i okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Pleszewie czy okolicach.

Czy warto zdecydować się na płot aluminiowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej dbałości i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na złe czynniki atmosferyczne - promienie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych kolorów, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki w Pleszewie. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje modułowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Pleszewa

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Pleszewa, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: