Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Pobiedzisku? Produkujemy palisadowe ogrodzenia aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Pobiedzisk i bliskich miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Chętnie zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które powstanie w Pobiedzisku lub okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot wykonany z aluminium?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na trudne czynniki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można dopasować do odcieni balustrad czy elewacji , aby tworzyły spójny wygląd,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki na terenie Pobiedzisk. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych i działalności z Pobiedzisk

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Pobiedzisk, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i furtek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: