Szukasz producenta z Przyszowica, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się tworzeniem uniwersalnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fello. Zamówienia realizujemy w Przyszowicach oraz okolicznych miejscowości.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o ciekawe rodzaje. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu dopasowanego do Twoich potrzeb, które zostanie postawione w Przyszowicach czy okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na płot palisadowy?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są odporne na złe czynniki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Przyszowica. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Przyszowica

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Przyszowica, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych elementów płotu oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: