Szukasz firmy z Puszczykowa, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się projektowaniem palisadowych płotów aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Puszczykowa i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Płoty Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o nowe wzory. Chętnie zajmiemy się stworzeniem płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które powstanie w Puszczykowie czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe warunki pogodowe - promienie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy ekspresowo, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad czy ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki na terenie Puszczykowa. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty aluminiowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Puszczykowa

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Puszczykowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: