Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Strzyżowicach? Zajmujemy się tworzeniem palisadowych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy na terenie Strzyżowic oraz bliskich miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Strzyżowicach czy pobliskiej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na płot palisadowy?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, to wszystko!

Nasze aluminiowe płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni barierek lub elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki w Strzyżowicach. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty aluminiowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i działalności z Strzyżowic

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Strzyżowic, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz podstawowych części płotu oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: