Szukasz producenta z Swadzimia, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Zajmujemy się tworzeniem modułowych ogrodzeń z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Swadzimia i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Chętnie zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które powstanie w Swadzimie czy okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej pielęgnacji oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze oryginalne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na trudne warunki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do tworzenia oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki w Swadzimie. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty palisadowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z Swadzimia

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Swadzimia, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Jesteśmy również w miastach: