Szukasz firmy z Tenczynka, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Tenczynku i okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie postawione w Tenczynku lub okolicznej miejscowości.

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze nowoczesne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy w tempie ekspresowym, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz farb, które można wpasować w odcienie balustrad czy ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową i bramki na terenie Tenczynka. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakierowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje palisadowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Tenczynka

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Tenczynka, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części płotu i bram i furtek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: