Szukasz firmy z Wilkowic, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Produkujemy modułowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Wilkowic oraz okolicznych miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które zostanie postawione w Wilkowicach lub okolicach.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe lub z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej kosmetyki oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na niesprzyjające czynniki pogodowe - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Wilkowic. Zobacznaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Wilkowic

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Wilkowic, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych części płotu i bram i bramek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: