Szukasz producenta z Wodzisławia Śląskiego, który zrobi dla Ciebie płot na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się tworzeniem palisadowych płotów z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy w Wodzisławia Śląskiego i okolic.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy bieżące hity i co jakiś czas rozszerzamy naszą ofertę o kolejne projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego płotu, które zostanie wybudowane w Wodzisławia Śląskiego czy okolicach.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie palisadowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki i konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki pogodowe - promieniowanie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych farb, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i bramki na terenie Wodzisławia Śląskiego. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych desek lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Wodzisławia Śląskiego

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Wodzisławia Śląskiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów ogrodzenia oraz bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: