Lakiernia proszkowa

Nasza lakiernia proszkowa oferuje lakierowanie proszkowe z wykorzystaniem nowoczesnej kabiny lakierniczej oraz piecem o wymiarach roboczych: 6.2 m długości, 2 m wysokości, 1 m szerokości.

lakiernia proszkowa Fello

Malowanie proszkowe poprzedzane jest procesem chemicznym dzięki czemu wykonana powłoka lakiernicza charakteryzuje się bardzo dobrą jakością oraz wytrzymałością na czynnika mechaniczne oraz atmosferyczne.

Nowoczesna kabina lakiernicza pozwala naszą ofertę skierować do bardzo wymagających Klientów. Malujemy zarówno małe, średnie jak i stosunkowo duże elementy. Wykonujemy usługi w zakresie zarówno konstrukcji stalowych jak i aluminiowych.

Jesteśmy w stanie realizować również pojedyncze zlecenia zgodnie z preferencjami oraz wytycznymi klientów. Każde zlecenie wykonywane jest z dużą dokładnością oraz starannością.

Dysponujemy szeroką gamą farb proszkowych (IBA, IGP, Pulverit, Pulver). Są to farby fasadowe, strukturalne (drobna i gruba struktura), farby gładkie (od matu do połysku). Posiadamy farby do felg aluminiowych oraz stalowych.

Wykonujemy usługi również z proszków dostarczonych przez Klienta.

Realizujemy niewielkie serie oraz pojedyncze elementy zgodnie z wytycznymi klientów. Realizacja takich zleceń wykonywana jest zgodnie z indywidualnymi ustaleniami.

Po więcej szczegółów prosimy o kontakt mailowy: grzegorzfello@gmail.com lub telefoniczny +48 697 536 034

malowanie proszkowe Fello

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!