Ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzenia panelowe naszej produkcji dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów (stali nierdzewnej oraz aluminium) zapewniają wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Z kolei lakierowanie naszych produktów metodą termoutwardzalną zapewnia nie tylko wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne ale i na promieniowanie UV, dzięki czemu kolor i struktura ogrodzenia pozostają przez wiele lat nienaruszone. Nasze ogrodzenia panelowe nie wymagają jakiejkolwiek konserwacji, czego nie można powiedzieć o ogrodzeniach wykonanych z drewna czy też stali czarnej.

Szeroka paleta kolorystyczna RAL, a także kolory imitujące strukturę drewna pozwalają na stworzenie nowoczesnego designu naszego ogrodzenia. Ogrodzenia panelowe w naszej ofercie są dostępne z wypełnieniem profili aluminiowych o przykładowym wymiarze 100×25 mm czy też 200×20 mm, konfigurację wypełnienia według wytycznych klienta. Zróżnicowana gama kolorów i modeli pozwala nam zaprojektować niepowtarzalne ogrodzenie, które będzie idealnie współgrać z kolorystyką domu oraz pozostałych detali. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, aby móc przekonać się, jak różnorodne projekty jesteśmy w stanie zrealizować na życzenie naszych klientów.

Własna lakiernia proszkowa pozwala nam na szybki termin realizacji zamówienia, a wyspecjalizowana ekipa fachowców bezproblemowy montaż. Ogrodzenia aluminiowe to prostota i szybkość rozwiązań dla Ciebie!

Firma Fello posiada w swojej ofercie także nowoczesne ogrodzenia aluminiowe w których skład wchodzą:

  • Bramy przesuwne
  • Bramy dwuskrzydłowe
  • Furtki
  • Przęsła ogrodzeniowe panelowe

Dodatkowo wszystkie nasze produkty są przystosowane do samodzielnego montaż. Zapraszamy do współpracy firmy oraz projektantów – oferujemy atrakcyjne rabaty.
Poniżej przedstawiamy podstawową paletę kolorystyczną naszych ogrodzeń:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!