fbpx

Balustrady wewnętrzne

Balustrady wewnętrzne spełniają w dzisiejszych czasach nie tylko funkcję oddzielenia oraz zabezpieczenia obszaru schodów lub naszego balkonu od pozostałej części domu czy lokalu, ale także i przede wszystkim stanowią bardzo ważny element wystroju, który wpasowuje się w konkretną aranżację wnętrza albo stylu całego budynku.

Nowoczesna balustrada wewnętrzna to sposób na odświeżenie swojego domu lub firmy

Balustrady wewnętrzne wykonane z najtrwalszych materiałów i tym samym pozwalają również na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa dla osób, które poruszają się często po danych schodach, domowym balkonie czy znacznej wielkości tarasie. Wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom dzisiejszych konsumentów, nasza oferta obfituje w dwa rodzaje balustrad wewnętrznych – dekoracyjne oraz funkcjonalne. Jedną z naszych propozycji, które chcemy Państwu zaoferować to balustrady wewnętrzne metalowe. Nawet pomimo tego, że metal nasuwa skojarzenia w głównej mierze ze stosunkowo zimniejszym, a także surowym wystrojem, to nowoczesna i cechująca się najwyższą precyzją wykonania kształtów, dowiodą, że każda nasza nowoczesna balustrada wewnętrzna z metalu stanowi piękny element atrakcyjnego designu wnętrz, który spotykany jest dzisiaj w wielu aranżacjach np. stylu industrialnym.

Metalowe balustrady wewnętrzne czyli jakość, trwałość i piękny wygląd

Metalowe balustrady wewnętrzne wpasują się idealnie do innowacyjnych kreacji wszystkich wnętrz. To, co jest ich olbrzymim plusem to duża wytrzymałość, wysoka stabilność i prostota pielęgnacji oraz czyszczenia. Przedstawiają się w lekki sposób, niezwykle subtelny pomimo zastosowania bardzo solidnego i trwałego materiału. Metal będzie wyśmienitą opcją, jeśli chodzi o balustrady wewnętrzne, wykazując odporność na działanie czynników fizycznych, jak również chemicznych. Wykonywana na indywidualne zamówienie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: +48 792 805 036 lub fello@fello.pl

MONTAŻ W MIASTACH: Cieszyn, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Brzeszcze, Oświęcim, Tychy, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Gliwice, Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski i inne w obrębie Śląska oraz Małopolski

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!