Potrzebujesz montażu?

Wszystkie sprzedawane przez nas towary podlegają standardowemu opodatkowaniu w wysokości 23% VAT. Jednak oprócz produkcji i dystrybucji barierek nasza firma wykonuje za dodatkową opłatą profesjonalne usługi montażowe. Opcja ta pozwala zastosować w kalkulacji obniżoną stawkę VAT w wysokości 8% na całe zamówienie.

Co zyskasz? Klienci decydujący się skorzystać z tej możliwości, mogą zaoszczędzić cenny czas, który musieliby przeznaczyć na poszukiwania fachowca który poprawnie zainstaluje nasz produkt ponad to zostanie w portfelu trochę więcej pieniędzy bo obniżony podatek dotyczy nie tylko wykonanej usługi ale także samego wyrobu.

Należy jednak pamiętać że preferencyjna stawka VAT dotyczy elementów bezpośrednio związanych z bryłą budynku takich jak balustrady wewnętrzne i zewnętrzne czy balkony francuskie lub przegrody balkonowe, a nie obowiązuje przy zamówieniu ogrodzenia. W przypadku płotu nie ma możliwości obniżenia VATu nawet przy skorzystaniu z usługi montażu.

Jeśli jednak masz już ekipę montażową lub chcesz zamontować nasze barierki we własnym zakresie przygotowaliśmy ogólnodostępną instrukcję obsługi, w formie video – znajdziesz ją na stronie Instrukcja montażu i konserwacji.

Mamy nadzieję że wszystko zostało jasno przedstawione. W razie wątpliwości służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 

Pomiar u Klienta

Nie pobieramy dodatkowych opłat za pomiar, jednak obowiązującym warunkiem jest przynajmniej akceptacja przedstawionej oferty wstępnej, przygotowanej na podstawie informacji uzyskanych od klienta. Nie wykonujemy pomiaru bez wcześniejszej wstępnej kalkulacji kosztów!