fbpx

Ogrodzenia aluminiowe

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które oferujemy, dzięki wykorzystaniu do ich produkcji najwyższej jakości materiałów tj. stali nierdzewnej oraz aluminium, w połączeniu z opracowanym przez nasz zespół wykonaniem, zapewniają odbiorcy wieloletnią i całkowicie bezproblemową eksploatację. Z kolei lakierowanie proszkowe metodą termoutwardzalną gwarantuje nie tylko wysoką odporność na bardzo zróżnicowane warunki atmosferyczne, ale i na promieniowanie UV, dzięki czemu wybrany kolor i jego struktura pozostaje przez wiele lat nienaruszona.

Ogrodzenia aluminiowe Firmy Fello nie wymagają żadnej ingerencji, nie ma potrzeby impregnacji oraz ponownego malowania po latach, czego nie można powiedzieć o ogrodzeniach wykonanych z drewna czy stali czarnej. To daje nam znaczną przewagę nad producentami ogrodzeń z materiałów gorszej jakości. Cenimy naszych klientów i chcemy, by byli zadowoleni ze swojego wyboru przez lata.

Wybierz najwyższej jakości aluminiowe ogrodzenia i zmień swoje otoczenie

Szeroka paleta kolorystyczna RAL, a także różne wzory nie tylko bramy wjazdowej, ale też przęseł i furtki, pozwalają na stworzenie nowoczesnego designu zamawianego ogrodzenia. Oferujemy duży wybór ogrodzeń aluminiowych palisadowych z wypełnieniem profilem aluminiowym o przykładowym wymiarze 100×25 mm czy 200×20 mm, z dowolną konfiguracją wypełnienia według wytycznych klienta. Zróżnicowana gama kolorów i modeli pozwala nam zaprojektować niepowtarzalne ogrodzenie aluminiowe, które będzie idealnie współgrać z kolorystyką domu i pozostałymi detalami. Poza standardowymi odcieniami możemy zaproponować lakierowanie z bardzo ciekawym efektem w imitacji drewna. Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe drewnopodobne sprawdzi się, jeśli zależy nam na uzyskaniu naturalnego efektu bez konieczności rezygnacji z trwałości wykonania. Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne zaczynają cieszyć się dużym zainteresowaniem i można śmiało zakładać że będzie to kolejny hit na rynku. Ogrodzenia aluminiowe imitujące drewno są dostępne w naszej ofercie w cenie przystępnej dla każdego klienta.

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych już realizacji w galerii zdjęć z ogrodzeniami aluminiowymi, aby móc przekonać się, jak różnorodne projekty jesteśmy w stanie przygotować na życzenie naszych nabywców.

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, czyli praktyczne rozwiązania

Własna lakiernia proszkowa pozwala nam znacznie skrócić termin realizacji każdego zamówienia, niezależnie od tego, czy zainteresowany decyduje się wykonać cały płot, czy tylko bramę wjazdową albo furtkę z pochwytem. Dodatkowo wyspecjalizowana ekipa fachowców zrobi wszystko, by wykonać montaż w możliwie najkrótszym czasie, bez dodatkowych problemów i komplikacji. Nowoczesne ogrodzenia palisadowe to prostota i szybkość rozwiązań dla każdego.

Firma Fello posiada w swojej ofercie także wybór nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych w których skład wchodzą:

  • Bramy przesuwne i dwuskrzydłowe
  • Brama aluminiowa przesuwna lub skrzydłowa
  • Furtka aluminiowa z eleganckim pochwytem
  • Nowoczesny słupek wielofunkcyjny ze skrzynką na listy i miejscem na domofon
  • Przęsło ogrodzeniowe aluminiowe
  • Słupek ogrodzeniowy

Ponadto wszystkie nasze produkty, również aluminiowe ogrodzenia, przystosowane są do samodzielnego montażu, który wbrew pozorom nie jest taki trudny.

Ogrodzenia aluminiowe i ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne – cena

Ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne – cena oferowanych przez nas produktów zależna jest od ilości użytego materiału, włożonej pracy oraz konieczności zastosowania profesjonalnych urządzeń. Przygotowując nasze realizacje mamy też na względzie potrzeby oraz możliwości naszych klientów, dlatego dbamy o to, by cena ogrodzeń nie była wygórowana.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz projektantów – oferujemy atrakcyjne rabaty.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!