Ogrodzenia aluminiowe od Fello


Nasza firma oferuje nowoczesne ogrodzenia aluminiowe, które wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz aluminium. Wykonujemy ogrodzenia nowoczesne, ale również bramy, furtki, balustrady drewnopodobne i pergole, a także wiele innych produktów. Personalizacja całej oferty oznacza maksymalne dopasowanie ogrodzenia do swoich preferencji i możliwości przestrzennych czy finansowych.

Gwarantujemy wieloletnią i bezproblemową eksploatację, dzięki odpowiednio dobranym materiałom oraz profesjonalnej instalacji przez doświadczonych pracowników. Wszystkie aluminiowe elementy malowane są proszkowo w naszej lakierni, co zapewnia wysoką wytrzymałość na trudne czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Wybrany kolor z palety RAL lub dostępnych odcieni z imitacji drewna nie zmieni się. Będziesz cieszyć się idealnym efektem jak tuż po montażu i to przez wiele lat!

Drewnopodobny płot z aluminium – satysfakcja na lata


Ogrodzenia aluminiowe Fello nie wymagają impregnacji, czy też ponownego malowania — w przeciwieństwie do ogrodzeń modułowych wykonanych z drewna czy stali ocynkowanej ogniowo. To daje znaczną przewagę nad producentami innych ogrodzeń. Na rynku popularnością cieszą się także ogrodzenia nowoczesne metalowe czy też ogrodzenia panelowe, natomiast nasz produkt wystarczy czyścić co jakiś czas, a pozostanie w stanie idealnym!

Jako producent nowoczesnych ogrodzeń aluminiowych sami od podstaw realizujemy przyjęte zlecenia, a dzięki własnej lakierni proszkowej znacznie skracamy terminy wykonania i minimalizujemy koszty. Tylko u nas konkurencyjne ceny! Nieustannie obserwujemy aktualne trendy, aby dopasować się do gustu naszych Klientów.

Indywidualny projekt ogrodzenia – dodatkowe elementy ogrodzenia do wyboru


W podstawowej ofercie proponujemy przęsła aluminiowe, bramę wjazdową przesuwną, bramę skrzydłową, furtkę z systemem elektrozaczepu lub otwierane ręcznie, dodatki do furtki – poręcz tzw. antabę oraz maskownice zawiasów, które korzystnie wpływają na estetykę wykończenia, przęsła, a także słupki ogrodzeniowe. Zapraszamy też do naszego sklepu internetowego, gdzie szybko i wygodnie możesz zamówić elementy aluminiowe, jak przęsła czy ceowniki, a nawet balustrady francuskie. Bramy przesuwne, jak i inne elementy niezbędne do ogrodzeń aluminiowych, są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dużą popularnością cieszy się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu. Fello – producent ogrodzeń aluminiowych oferuje również montaż ogrodzenia na terenie całej Polski. Oprócz ogrodzenia możemy wykonujemy także aluminiowe balustrady drewnopodobne, które stylem dopasujemy do płotu.

Nasze nowoczesne ogrodzenia wpasują się idealnie w budynki charakteryzujące się nowoczesną architekturą, natomiast jesteśmy w stanie dopasować produkty do każdego stylu — także tradycyjnego. Na życzenie Klienta możemy wykonać projekt ogrodzenia. 

Ogrodzenie drewnopodobne czy w kolorze z palety RAL? Wybierz ogrodzenie nowoczesne najwyższej jakości!

Bardzo dużą popularnością cieszy się płot malowany w imitację drewna. Wielu klientów decyduje się na takie ogrodzenia nowoczesne ze względu na doświadczenia z drewnem, które jest niepraktycznym materiałem, wymagającym sporej uwagi. Mimo prowadzonej impregnacji już po paru latach stan drewnianych ogrodzeń pozostawia wiele do życzenia. Płot aluminiowy będzie świetną wizytówką każdej posesji i zagwarantuje wysoką jakość na lata. Nowoczesne ogrodzenia drewnopodobne stanowią doskonałą imitację drewna. Aluminium jest znacznie mniej wymagającym materiałem w kwestiach konserwacji, dlatego też aluminiowe profile stały się popularnym rozwiązaniem w tej branży. Ogrodzenie drewnopodobne nowoczesne malowane proszkowo pozwala na wydzielenie terenu swojej posesji, co stworzy bezpieczną i komfortową przestrzeń. Zastosowanie wysokiej jakości ogrodzeń nowoczesnych z pewnością całkowicie odmieni wrażenia wizualne na całym ogrodzonym terenie, co sprawi, że będzie się prezentował wyjątkowo prestiżowo, a czas spędzany wewnątrz będzie jeszcze przyjemniejszy. Przekonaj się sam dlaczego ogrodzenia drewnopodobne są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od drewnianych!

Montaż ogrodzeń nowoczesnych

Zwieńczeniem zamówienia jest sprawna instalacja, wyspecjalizowana ekipa fachowców zrobi wszystko, by wykonać montaż w możliwie najkrótszym czasie, bez dodatkowych problemów i komplikacji. Nowoczesne ogrodzenie palisadowe to prostota i szybkość rozwiązań dla każdegoMożesz na przykład zdecydować się na szerokie przęsła, które dają niewielkie prześwity, jeśli zależy Ci na prywatności. Możesz określić też kolorystykę tak, aby dopasować ją do innych elementów Twojej posesji.

Działamy z różnymi typami ogrodzeń —
nowoczesnych i tradycyjnych, dzięki czemu znamy się na ich profesjonalnym i kompleksowym montażu. Instalujemy zarówno całe ogrodzenia nowoczesne (ale bez podmurówek), jak i tylko poszczególne elementy. Specjalizujemy się jednak w ogrodzeniach palisadowych z aluminium, ponieważ jego właściwości są idealne do takich zastosowań. Ogrodzenia palisadowe gwarantują poczucie prywatności, a także posiadają wyjątkowe walory estetyczne. Wraz z naszym przygotowaniem, przęsła ogrodzeniowe są nie do zdarcia niezależnie od panującej pogody i w przeciwieństwie do drewnianych płotów, wytrzymują długie lata.

Płoty modułowe z gotowych elementów

Na całkowite odgrodzenie posesji pozwala nowoczesne ogrodzenie modułowe. Ogrodzenie modułowe składa się z gotowych elementów, które tworzą pełny płot. Zestaw zawiera:
– odpowiednią liczbę przęseł,
– słupki.

Nowoczesne ogrodzenie aluminiowe z modułów

Nasze ogrodzenia modułowe wykonane z aluminium, za sprawą malowania proszkowego są niezwykle trwałe i odporne na ciężkie warunki pogodowe. Nie wymagają szczególnej pielęgnacji ani impregnacji i odporne są na korozję. Instalacja takiego ogrodzenia modułowe jest ekspresowa! Nie ma tutaj mowy o niedopasowaniu czy innych niespodziankach. Każdy element płotu jest idealnie dobrany tak, by całe ogrodzenie mogło powstać w szybkim tempie. Doświadczenie naszych pracowników jeszcze bardziej przyspiesza proces montażu. Ile kosztuje nowoczesne ogrodzenie modułowe? Skorzystaj z formularza wyceny – odezwiemy się najszybciej jak to możliwe z wstępną kalkulacją! Poznaj nasz cennik ogrodzeń nowoczesnych!

Zapraszamy do kontaktu – zamów w Fello nowoczesne ogrodzenie aluminiowe

W naszej ofercie aktualnie dostępne są ogrodzenia aluminiowe, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Ich atrakcyjny wygląd oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne to tylko dwie z wielu zalet. Najczęściej wybieranym przez klientów produktem są ogrodzenia palisadowe, a coraz większym zainteresowaniem cieszą się ogrodzenia drewnopodobne. Te są jednym z bardziej uniwersalnych rozwiązań jeżeli chodzi nowoczesne ogrodzenie posesji. Ogrodzenia palisadowe cieszą się niezwykle dużą popularnością, w szczególności ogrodzenie palisadowe poziome. Zastanawiasz się ile kosztuje ogrodzenie palisadowe? Jeżeli nasze produkty i usługi wzbudziły Państwa ciekawość, serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasza ekipa z chęcią odpowie na wszelkie pytania związane z nowoczesnymi ogrodzeniami, sposobem ich instalacji, malowania, wytrzymałości, montażu poszczególnych części i dostępnymi opcjami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie – ogrodzenia nowoczesne palisadowe wykonujemy od wielu lat! Nieustannie interesujemy się aktualnymi trendami i rozszerzamy naszą ofertę. Stworzymy nowoczesny płot, dopasowane do każdej posesji, nie tylko dla klientów indywidualnych. Zapewniamy solidną konstrukcję, która z pewnością zapewni poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty.

Sprawdź gdzie jesteśmy!