fbpx

Furtka

Furtka lub tzw. bramka to ważny element reprezentacyjny każdego ogrodzenia i obok bramy przesuwnej lub uchylnej decyduje o jego funkcjonalności.  Jest to wąskie przejście w ogrodzeniu zamykane najczęściej drzwiczkami z elektrozamkiem często stawiana w pobliżu bramy albo w samej bramie. Do furtki jest możliwość wykonania poręczy okrągłej (42,4) lub kwadratowej (40×40) dopasowanej kolorystycznie do całości zamiast klamki od zewnątrz jak i wewnątrz. Przykładowe zdjęcia furtek z zastosowana poręczą.

W ofercie mamy także maskownice zawiasów które montuje się do słupków od zewnętrznej strony ogrodzenia dzięki czemu zawiasy nie są widoczne. Końcowy efekt widoczny jest na zdjęciu:

Furtka jest wykonana ze stali nierdzewnej (konstrukcja) natomiast jej wypełnienie jest panelowe tak jak w przypadku bram oraz przęseł ogrodzeniowych w kilku konfiguracjach z zastosowaniem profilu aluminiowego 100×25, 200×20 lub innych po ustaleniu z klientem. Jako producenci stosujemy tylko produkty najwyżej jakości, aby nasi klienci mogli cieszyć się wieloletnia i bezproblemowa eksploatacja naszych ogrodzeń. Wymiary furtki są dowolne ale zazwyczaj wynikają z wykonanej wcześniej podmurówki lub wbetonowanych słupków ogrodzeniowych. Ogrodzenia z wypełnieniem panelowym to najpopularniejsze rozwiązanie, jeśli mamy na myśli nowoczesne ogrodzenia

Posiadając własną lakiernię proszkową mamy możliwość wykonania furtki w każdym kolorze z palety RAL oraz imitacji struktury drewna bez potrzeby długiego oczekiwania na wykonanie usługi. W wypadku ogrodzeń  panelowych najpopularniejszym kolorem wykorzystywanym do lakierowania jest antracyt (RAL 7016).

Dodatkowo wszystkie nasze produkty są przystosowane do samodzielnego montażu.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!