Furtka ogrodzeniowa, bramka, brama, furta czy wrota jak zwał tak zwał, po bramie najważniejszy element reprezentacyjny każdego płotu w znacznym stopniu wpływający na funkcjonalność ogrodzenia. Najczęściej zamawiana w komplecie z bramą, pozwala wejść na posesję bez konieczności jej otwierania. Jednak coraz częściej odnotowujemy trend na rezygnację z furtek na rzecz większej, szerszej bramy. Skąd taka decyzja? Mała działka, chęć zwiększenia szerokości wjazdu, świadomość, że nie będziemy korzystać lub użyjemy jej zaledwie kilka razy w roku, powoduje, że zaczynamy się zastanawiać nad tym dość niestandardowym jeszcze rozwiązaniem. Dla wielu nadal jest to rzecz ważna i nie wyobrażają sobie ogrodzenia bez furtki ogrodzeniowej.

Oprócz samej furtki głównej – wejściowej, montuje się tak zwane furtki techniczne, na przykład do zatoczki śmietnikowej czy przejścia na drugą część posesji wydzielonej m.in. pod działalność gospodarczą bądź inne według indywidualnych potrzeb.

Co musisz wiedzieć o furtce ogrodzeniowej marki Fello?


Podstawą jest stal nierdzewna (konstrukcja) i aluminium (wypełnienie), wymiary zgodne z indywidualnym projektem, nie narzucamy standardowych rozwiązań – proces produkcji wykonujemy od podstaw, co daje nam możliwość przygotowania również nietypowych zamówień. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę na oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

To, jakie furtki ogrodzeniowe ostatecznie będą mieć wymiary (wysokość, szerokość) i odstępy w wypełnieniu w poszczególnych modelach, wynikają z wykonanej wcześniej podmurówki murowanej lub ustawienia wbetonowanych słupków ogrodzeniowych. W ofercie Fello mamy kilka modeli, każda bramka ogrodzeniowa na życzenie zamawiającego zostanie wyposażona w elektrozamek.

Jako elementy podnoszące estetykę wykonania i wzbogacające wizualną część bramki proponujemy maskownice zawiasów (montowane do słupków od zewnętrznej strony ogrodzenia) w kolorze ramy oraz wykonaną ze stali nierdzewnej – poręcz. To sprawia, że zawiasy są niewidoczne, a furtka ogrodowa staje się bardziej estetyczna. Bez problemu dopasujesz zawiasy regulowane, strona otwierania również pozostaje do wyboru klienta. Stosujemy ją zamiast klamki czy gałki, wtedy zostaje tylko szyld na kluczyk. Pochwyt montujemy z jednej lub obu stron furtki, najczęściej na całą wysokość.


Nie ukrywamy, że dodatkowa antaba cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy profilem kwadratowym a okrągłym. Malowane są – w całości na wybrany kolor, z nierdzewnymi wstawkami góra-dół lub w całości niemalowane, wykończone w szlifie. Każda nasza furtka wejściowa tworzona jest z wyjątkową starannością i dopasowana jest do wysokości ogrodzenia, do wyglądu całego ogrodzenia. Na rynku dostępne są różnego rodzaju furtki metalowe, furtki kute, czy furtki panelowe - zachęcamy do postawienia na naszą furtkę ogrodzeniową, która charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i estetyką.

Wewnętrzna część bramki posiada subtelną gałkę lub klamkę, według uznania. Tutaj jest to wystarczające rozwiązanie dla domowników.

Furtki ogrodowe mogą zostać wykonane według dwóch następujących wzorów:

podstawowy – w konstrukcji pełnej, która będzie w całości widoczna od fontu;
nowoczesny – konstrukcja w kształcie litery U, górna poprzeczka schowana jest po wewnętrznej stronie furtki, niewidoczna od frontu.

Proponowane furtki ogrodzeniowe zostaną przygotowane w takim samym stylu jak brama i przęsła, żeby razem tworzyły idealną całość. Malujemy w kolorach palety Ral oraz z efektem imitacji drewna. Sprawdź nasze bramy wjazdowe z furtką!

SEGMENT EKONOMICZNY

SEGMENT PODSTAWOWY

SEGMENT PREMIUM

Furtka nowoczesna lakierowana proszkowo

paleta RAL – w całości jeden kolor; kolory dowolnie mieszane;
imitacja drewna – tylko wypełnienie – rama zawsze kolor Ral;
akcent imitacji drewna – jedna lub dwie sztachetki w imitacji, pozostałe kolor Ral.

Wszystkie nasze produkty są przystosowane do samodzielnego montażu. Sprawdź nasze usługi – możesz także zamówić profesjonalny montaż w naszej firmie. Planujesz zamówić idealną furtkę nie martwiąc się o odpowiednie parametry techniczne? Nie ważne, czy interesuje Cię furtka prawa, czy lewa - skontaktuj się z nami, a dopasujemy odpowiedni model do Twojego ogrodzenia! Nasze furtki ogrodowe cieszą się dużą popularnością - powstają z malowanej proszkowo stal i aluminium, dzięki czemu wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. W Fello z łatwością dopasujesz idealny produkt do swoich preferencji! A jej zastosowanie z piękna bramą wjazdową wzbudzi wrażenie na wszystkich!

Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty Fello oraz odwiedzenia naszego sklepu internetowego.