W podstawowej ofercie naszej firmy nie przewidujemy podmurówek dla ogrodzenia, jednak wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, proponujemy słupki stalowe. Są one idealną opcją, jeśli szukacie pomysłu na wykonanie ogrodzenia bez podmurówki lub zamiennika dla bloczków kamiennych. Chcesz pozbyć się starej siatki ogrodzeniowej i postawić na solidne ogrodzenie palisadowe? A może chcesz dobrać nowe słupki metalowe do swoich paneli ogrodzeniowych? Trafiłeś w najlepsze ręce! Na produkcji ogrodzeń znamy się najlepiej. Produkujemy także trwałe bramy, balustrady czy pergole wykonane z najlepszej jakości aluminium.

Specyfikacja słupków do ogrodzenia - Fello:

słupek ze stali nierdzewnej,
lakierowanie proszkowe – kolor dowolny z palety RAL,
przycinane na zamówioną długość,
możliwość wbetonowania lub przykręcenia za pomocą specjalnych mocowań,
do wyboru zaślepki:
- plastikowe – czarne;
- ze stali nierdzewnej – w kolorze RAL
trzy wymiary do wyboru:
- 50x50x2
- 80x80x2
- 100x100x2
- opcja zamówienia innego wymiaru na zapytanie - dopasuj produkt do swoich preferencji.

 Materiał to wysokiej jakości stal nierdzewna, zabezpieczona w całości lakierowaniem proszkowym, gwarantuje to wieloletnią wytrzymałość produktu na czynniki zewnętrzne.
Słupek ogrodzeniowy ocynkowany nie wymaga ponownego malowania, nie rdzewieje, farba nie schodzi i nie trzeba go konserwować.
Jeśli zdecydujecie się zamówić całość, słupki dostarczymy odpowiednio wcześniej a po przygotowaniu terenu i ich zabetonowaniu zostanie tylko zamontowanie wypełnienia. Wszystkie produkty, które sprzedajemy są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wybierając opcję w imitacji drewna idealnie dopasujesz słupki do swojego drewnianego lub drewnopodobnego płotu.

Słupki ogrodzeniowe dopasowane do Twojej posesji

Nowoczesny płot stanowi bardzo ważny element dekoracyjny całej posesji. Zamów w Fello słupki ogrodzeniowe na wzór – idealnie pasujące do całego ogrodzenia. Zadbamy o to, aby wszystko stanowiło jedną estetyczną całość.

Wybierz odpowiedni rodzaj ogrodzenia, a my dopasujemy konkretny słupek do paneli ogrodzeniowych. Zapraszamy serdecznie do siedziby naszej firmy, gdzie na miejscu możesz określić co konkretnie Cię interesuje. Z chęcią pomożemy dostosować ofertę, tak aby Twoje ogrodzenie świetnie się prezentowało i cechowało się trwałością na długie lata. U nas znajdziesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź dostępne w Fello rodzaje słupków, dopasuj wzór, długość słupka do swoich potrzeb! 

Zachęcamy do sprawdzenia naszego sklepu internetowego, gdzie szybko i wygodnie można zamówić interesujący produkt. Oferujemy produkty z dostawą prosto do domu.