Marka Fello


Polski producent ogrodzeń palisadowych, balustrad zewnętrznych i pergoli. W ofercie posiadamy także profile i belki aluminiowe. Asortyment dla wymagających, którzy cenią świetną jakość i doskonały design. Nowoczesne i trwałe rozwiązania dla Twojego domu.


Materiał wykorzystywany do produkcji to stal nierdzewna i aluminium, a dbałość o szczegóły i ogromne przywiązanie uwagi do detali to przepis na najwyższej jakości produkty klasy Premium. Ponadto specjalizujemy się w innowacyjnym lakierowaniu proszkowym metodą sublimacji. Technologia ta pozwala na uzyskanie naturalnego efektu drewna na aluminium, a dzięki trwałości oraz ekologiczności zyskuje na popularności.

Nasza marka to w 100% polska firma, z czego jesteśmy bardzo dumni. Korzystając z naszych usług, możesz być pewny, że wspierasz gospodarkę krajową i dajesz nam możliwość dalszego rozwoju.

Wyróżnia nas

jakosc
Nowoczesny design
Jesteśmy przedsiębiorstwem, skupionym na innowacyjnych rozwiązaniach. Nasza oferta dopasowana jest do aktualnych trendów i przekształca się zgodnie z kierunkiem zmian rynkowych.
jakosc
Sprawdzona marka
Stoi za nami grono zadowolonych Klientów, którzy przez lata zaufali marce, jaką stworzyliśmy. Nieustannie dążymy do perfekcji poprzez rozwój firmy.
elastycznosc
Elastyczność
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam, poza stałą ofertą katalogową, realizować projekty indywidualne. Nie boimy się sprostać najwyższym wymaganiom Klienta.
contact
Profesjonalizm
Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. W trakcie trwania zlecenia jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorem. Możemy pochwalić się świetnym przepływem informacji na płaszczyźnie przedsiębiorca – Konsument. Nasze warunki współpracy są przejrzyste.
gwarancja jakości fello
Gwarancja jakości
Zapewniamy jakość Premium towarów marki Fello, każdy przechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości i dbałości o wykonanie. Dopracowane detale i zadowolenie Klientów to nasz priorytet.
fello
Doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie w branży oraz bogate zaplecze ekspertów w różnych dziedzinach daje możliwości wprowadzania na rynek nowych, innowacyjnych rozwiązań. Wszystko po to, aby odbiorca był jeszcze bardziej usatysfakcjonowany.
szybka realizacja
Usługa express
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy usługę realizacji express. Dla wielu odbiorców termin jest kluczowy do podjęcia współpracy.
employee
Konkurencyjna oferta
Nie uzależniamy się od zewnętrznych dostawców, co daje nam przewagę nad konkurencją. Jesteśmy w stanie wykonać usługi w znacznie krótszym czasie, bez strat na jakości wykonania w możliwie najkorzystniejszej cenie.

Cechuje nas...

...profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Naszą Firmę tworzą kompetentni i doświadczeni pracownicy podchodzący do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Działamy na terenie całej Polski, sukcesywnie rozciągając zasięgi na rynki zagraniczne. Nasz podstawowy asortyment kierowany jest do odbiorców prywatnych, jednocześnie chętnie podejmujemy współpracę długoterminową z kontrahentami z różnych branż związaną głównie z dystrybucją aluminium. 


Kontakt z nami

Partnerzy