Wybierz profesjonalne rozwiązanie dla twojego wymarzonego HK

Belki aluminiowe Fello wykonane są z profili aluminiowych – to hit, jeśli chodzi o współczesne budownictwo, a obecnie znajdują swoje zastosowanie głównie w projektach domów nowoczesnych Pracowni Projektowej HomeKONCEPT. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom inwestorów – my proponujemy coś lepszego niż elementy drewniane, które były pierwszym zamysłem naszego Partnera.. Duże, masywne i niezwykle wytrzymałe profile aluminiowe których, przy zastosowaniu lakierowania proszkowego w imitacji drewna, efekt wizualny zostaje ten sam. Jakość, jaką się cechują, gwarantuje żywotność na lata bez konieczności wymiany czy konserwacji. Belki występują zazwyczaj jako efektowny dodatek.

Ciekawe rozwiązania na taras? Belki drewnopodobne!

Innym pomysłem, w którym można zastosować belki aluminiowe Fello to budowa altany lub przydomowej wiaty. Jeśli poszukujesz solidnego zamiennika drewna, który doskonale imituje ich naturalny kolor oraz unikatowy wygląd, lub stawiasz na nowoczesne rozwiązania i bardzo modny design, ciekawą alternatywą jest profil aluminiowy malowany w kolorach z palety RAL, na przykład antracyt lub elegancka biel.
Produkt z aluminium przetrwa zdecydowanie dłużej, ale również nie wymaga uciążliwych prac konserwacyjnych, które w przypadku popularnych materiałów stosowanych do tego typu konstrukcji wymagają odnawiania czy wymiany. Profil aluminiowy to wygodne i wytrzymałe rozwiązanie na lata! Profile aluminiowe na taras świetnie sprawdzą się też jako zamiennik belek czy krokwi drewnianych, wykazują zdecydowanie dłuższą żywotność.

Zadaszenia z profili aluminiowych

Bardzo często profile aluminiowe wykorzystuje się do budowy zadaszeń, które skutecznie chronią nas przed deszczem oraz słońcem. Najczęściej zadaszenia używane są do przykrycia tarasów, miejsc parkingowych lub wejść do budynków. Zadaszenia będą służyć Ci przez lata. Poza tym dostępne w naszej ofercie profile aluminiowe potrafią nadać konstrukcji indywidualny charakter i niepowtarzalny urok.

Zadaszenie z profili aluminiowych możesz wykonać w dowolnym kolorze z palety RAL. Informacje na temat dostępnych możliwości i oferty Fello uzyskasz, kiedy skontaktujesz się z nami.

W naszej ofercie do wyboru belka aluminiowa / profil aluminiowy

W Fello profile i belki aluminiowe występują w różnych wersjach oraz następujących rozmiarach:
250 x 100mm ze ścianką o grubości 2,5 mm (ze względu na ryzyko zapadania się profili aluminiowych nie stosujemy cieńszej ścianki) i dodatkowym wzmocnieniem w środku w postaci przegrody,
200 x 100 mm również ze ścianką 2,5 m,
200 x 100 mm z bardzo solidną 4 mm ścianką.
Chcesz osobiście sprawdzić wytrzymałość i zalety naszego towaru? Istnieje możliwość zamówienia bezpłatnej próbki belki aluminiowej w dowolnym kolorze na życzenie klienta. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Stawiaj na jakość! Wybieraj trwałe rozwiązania!