fbpx

Bramy wjazdowe

Jesteśmy także producentem bram wjazdowych wykonanych ze stali nierdzewnej oraz aluminium. Są one w całości lakierowane proszkowo w kolorach palety RAL, jak również w kolorach imitujących drewno. Stosujemy panelowe wypełnienie z profili aluminiowych w różnych konfiguracjach z użyciem m.in. profilu 100×25 mm oraz 200×20 mm. Bramy wjazdowe dzielimy na:

Bramy skrzydłowe (uchylne)

Wśród bram uchylnych możemy znaleźć bramy skrzydłowe oraz dwuskrzydłowe. Głównie znajdują one zastosowanie w przypadku kiedy na posesji niema wystarczająco dużo miejsca, aby móc zastosować bramę przesuwną. Konstrukcja takiej bramy jest wykonania ze stali nierdzewnej, natomiast wypełnienie jest wykonane z aluminium.

Mocowane są przy pomocy odpowiednich zawiasów do słupków betonowych lub stalowych systemowych, które także znajdują się w naszej ofercie. Dobór odpowiednich zawiasów oraz solidne przymocowanie do słupków gwarantują długą i bezproblemową eksploatację. Przy bramach skrzydłowych jest możliwość wykonania maskownic zawiasów, tak aby zawiasy nie były w ogóle widoczne od zewnętrznej strony ogrodzenia.

Bramy przesuwne

Modele samonośne są najczęściej wybieranymi modelami bram przesuwnych. Ich konstrukcja opiera się na szynie nośnej oraz przeciwwadze. Mocowanie występuje na przygotowanym wcześniej betonowym fundamencie, przez przykręcenie bramy do podłoża. Brama przesuwna montowana jest po wewnętrznej stronie ogrodzenia, nie dotykając gruntu. Ten model bramy gwarantuje bezproblemowe użytkowanie niezależnie od panującej pory roku. Niezbędnym warunkiem do zamontowania bramy przesuwnej jest odpowiednio duża przestrzeń – brama musi przesuwać się wzdłuż ogrodzenia.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!