Zakup bramy wjazdowej jako najważniejszego elementu ogrodzenia powinien być dobrze przemyślany, gdyż będzie miał on w znacznym stopniu wpływ na funkcjonalność ogrodzenia. Powinniśmy zastanowić się, czego oczekujemy od bramy i jakie mamy możliwości przestrzenne. Warto wziąć to pod uwagę już na etapie projektowania domu i jego otoczenia, aby na końcu nie okazało się, że właściwie nie mamy na nią odpowiednio dużo miejsca i nasz pomysł na jej wykonanie to jedno a możliwości realizacji to drugie. Poznaj bramy wjazdowe Fello i wybierz odpowiedni wariant dla swojej posesji.

SEGMENT EKONOMICZNY

SEGMENT PODSTAWOWY

SEGMENT PREMIUM

Bramy ogrodzeniowe – proponujemy następujące rozwiązania

Brama wjazdowa przesuwna z przeciwwagą – cieszy się dużą popularnością, zachowuje piękny wygląd na lata, zajmuje mniej miejsca w porównaniu do bramy skrzydłowej, ponieważ otwiera się, a właściwie przesuwa, wzdłuż ogrodzenia. Brama przesuwna jest praktyczna i daje duże możliwości jeśli chodzi o gabaryty. Szukasz solidnego rozwiązania i potrzebujesz dużej przestrzeni wjazdu na posesję? Dobrze trafiłeś! W sprzedaży brama nawet do 8,00m światła.

Brama wjazdowa jedno lub dwuskrzydłowa – rozwiązanie dla osób, które mają ograniczoną ilość miejsca wzdłuż ogrodzenia, by wybrać bramę przesuwną lub zwyczajnie bardziej podoba im się ta opcja. Takie bramy ogrodzeniowe nie potrzebują dużo miejsca do otwarcia, ponieważ otwiera się je na podjeździe posesji. Do dyspozycji dwa lub jedno skrzydło, w zależności od zamawianego wymiaru i potrzeb. W przypadku bardzo małych przestrzeni warto zastanowić się także nad połączeniem bramy z furtką i stworzeniem tak zwanej bramo – furtki. Gdzie mniejsza część będzie pełnić funkcję furtki, a dzięki rezygnacji ze słupka w środku znacznie poszerzy światło wjazdu przy otwartych obu stronach.

W sprzedaży bramy aluminiowe do maksymalnego wymiaru jednego skrzydła – 3,00m.
Postaw na nowoczesne ogrodzenie aluminiowe!

Bramy wjazdowe aluminiowe - podstawowe informacje

Podstawą jest stal nierdzewna (konstrukcja) i aluminium (wypełnienie), wymiary zgodne z indywidualnym projektem, nie narzucamy standardowych rozwiązań – proces produkcji wykonujemy od podstaw, co daje nam możliwość przygotowania również nietypowych zamówień.

Ostateczne wymiary bramy (wysokość, szerokość) i odstępy w wypełnieniu w poszczególnych modelach wynikają z wykonanej wcześniej podmurówki murowanej lub ustawienia wbetonowanych słupków ogrodzeniowych.

Interesują Cię automatyczne bramy wjazdowe? W ofercie Fello mamy kilka modeli bram przesuwnych i bram skrzydłowych, każda z nich na życzenie zamawiającego wyposażona zostanie w akcesoria niezbędne do montażu napędu. Sprawdź także nasz wpis na blogu: brama wjazdowa z napędem.

Dla bramy skrzydłowej jako element podnoszący estetykę wykonania i wzbogacający jej wizualną część proponujemy maskownice zawiasów (montowane do słupków od zewnętrznej strony ogrodzenia) w kolorze ramy.

Jeśli chodzi o bramy przesuwne, najważniejszą częścią bramy przesuwnej jest szyna nośna, to od niej w głównej mierze zależy funkcjonalność całej bramy, dlatego, wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów, postawiliśmy na szyny jezdne wykonane z aluminium. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie i daje pełną gwarancję satysfakcji w trakcie użytkowania.

Proponujemy bramę w takim samym stylu jak furtka i przęsła, żeby razem tworzyły idealną całość. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę. W naszej ofercie znajdują się również aluminiowe balustrady, ogrodzenia czy pergole. To sprawdzone rozwiązania i prawdziwa inwestycja na lata.

Wszystkie nasze produkty są przystosowane do samodzielnego montażu.

Uwaga, nie prowadzimy sprzedaży automatyki do bram!

Brama może zostać wykonana według następujących wzorów:

‧ podstawowy – w konstrukcji pełnej, która będzie w całości widoczna od frontu;
‧ nowoczesny – konstrukcja w kształcie litery U, górna poprzeczka schowana jest po wewnętrznej stronie bramy, niewidoczna od frontu.

Malujemy w kolorach palety Ral oraz z efektem imitacji drewna.

Fello ogrodzenia - lakierowanie proszkowe:

‧ paleta RAL – w całości jeden kolor; kolory dowolnie mieszane;
‧ imitacja drewna – tylko wypełnienie – rama zawsze kolor RAL;
‧ akcent imitacji drewna – jedna lub dwie sztachetki w imitacji, pozostałe kolor RAL.

Rodzaje bram wjazdowych

Na rynku dostępne są różne typy bram wjazdowych, co sprawia, że wybór optymalnego rozwiązania nie należy do najłatwiejszych zadań. Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj, musisz wziąć pod uwagę sporo czynników. Pamiętaj, że wybrany rodzaj bramy wjazdowej musi być dopasowany do stylistyki zabudowania oraz pozostałych elementów ogrodzenia. Zgodnie z przepisami brama po otwarciu skrzydeł nie powinna utrudniać manewrów na podjeździe oraz nie powinna otwierać się na zewnątrz posesji.

Najpopularniejszymi rodzajami bramy są nowoczesne bramy wjazdowe przesuwne oraz bramy wjazdowe skrzydłowe jedno- lub dwuskrzydłowe. W Fello znajdziesz oba te rozwiązania. Sprawdź, jakie zalety mają te rodzaje bram.

Do wyboru modele przedstawione powyżej

Bramy przesuwne

Ze względu na niewielką ilość miejsca, jaką zajmują, bramy przesuwne są jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań. W tym przypadku brama otwiera się, a właściwie przesuwa, wzdłuż wewnętrznego ogrodzenia. Dla zrównoważenia ciężaru mechanizm bramy przesuwnej wymaga zastosowania tak zwanej przeciwwagi, co zwiększa długość skrzydła o 25-35% w zależności od konstrukcji bramy. Warto uwzględnić to już w projekcie, jeśli zdecydujesz się na bramy wjazdowe przesuwne.

Zalety bram przesuwnych:
  • - brama przesuwna zajmuje niewiele miejsca,
  • - po wyposażeniu w siłownik (automat) wjedziesz na posesję, nie wysiadając przy tym z pojazdu,
  • - bramy wjazdowe przesuwne są estetyczne i wygodne w użytkowaniu.

Najbardziej popularne bramy:

- brama przesuwna 3m,
- brama przesuwna 4m,
- brama przesuwna 5m,

Wiesz już, która będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojego ogrodzenia?
Uwaga, nie prowadzimy sprzedaży automatyki do bram!

Bramy jedno – lub dwuskrzydłowe

Bramy skrzydłowe to dobry wybór, jeśli szukasz bramy wjazdowej, która sprawdzi się na pochyłym terenie, czyli tam, gdzie za bramą jest wzniesienie terenu. W zależności od potrzeb i wymiarów podjazdu możesz wybrać bramy jedno- lub dwuskrzydłowe. W sytuacji, w której dysponujesz niewielką przestrzenią, zastanów się nad połączeniem bramy z furtką w środku. Wiesz już, która brama skrzydłowa będzie dla Ciebie najlepsza? Jeżeli nie – skontaktuj się z nami! Pomożemy w doborze rodzaju bramy, dopasujemy najlepsze bramy rozwierane, a także możesz liczyć na profesjonalny montaż bramy wjazdowej.

Brama jednoskrzydłowa

Tego typu bramy wjazdowe, są chętnie wykorzystywane na posesjach, które mają dłuższy podjazd i posiadają więcej miejsca na schowanie się przęsła. W firmie Fello znajdziesz nowoczesne bramy jednoskrzydłowe wykonane z trwałego materiału jakim jest aluminium. Chętnie dopasujemy do wybranej przez Ciebie bramy odpowiednie przęsła ogrodzeniowe, furtkę, słupki ogrodzeniowe i pozostałe akcesoria.

Oferujemy bramy jednoskrzydłowe aluminiowe malowane proszkowo, także cieszącymi się coraz większą popularnością farbami drewnopodobnymi.

Brama dwuskrzydłowa

W przypadku gdy szerokość bramy wjazdowej nie pozwala na montaż bramy jednoskrzydłowej, najczęściej wybierane są właśnie bramy wjazdowe dwuskrzydłowe. Tego typu bramy wjazdowe najczęściej są stosowane przy domach z krótkim podjazdem. Wybierając bramę dwuskrzydłową stawiasz na klasykę – jest to rozwiązanie stosowane na posesjach od wielu lat. Brama dwuskrzydłowa może stanowić zarówno praktyczny jak i estetycznie prezentujący się dodatek do każdego ogrodzenia.
Zalety bram skrzydłowych
- Idealne rozwiązanie dla osób o ograniczonej ilości miejsca wzdłuż ogrodzenia.
- Bramy wjazdowe zamówisz w przystępnej cenie.
- Bramy skrzydłowe są łatwiejsze w montażu niż bramy z funkcją przesuwną.

Brama wjazdowa z furtką w skrzydle

Na niektórych posesjach rezygnuje się z wprowadzenia furtki wejściowej, głównie ze względu na brak dodatkowego miejsca. Jednak dalej ta jest bardzo często wybieranym rozwiązaniem, które umożliwia wygodne wejście na posesje. Dodatkowo stosowane są również furtki techniczne, takie jak specjalne furtki montowane przy miejscu na składowanie śmieci. Do jednego z bardziej popularnych rodzaju bram należą bramy wjazdowe z furtką. Niezależnie od tego jaka interesuje Cię szerokość bramy wjazdowej, także czy mają to być bramy rozwierane automatycznie, czy nie, oferujemy możliwość zamówienia właśnie bramy z furtką.

Nowoczesne bramy – postaw na trwałość na lata!

Dostępna w naszej firmie brama wjazdowa metalowa, cieszy się niezwykle wysoką popularnością wśród klientów. Dzięki solidnej konstrukcji bramy i wysokiej jakości malowaniu proszkowemu, możesz cieszyć się nieskazitelnym efektem na lata. Zapewnij sobie komfort użytkowania, wybierając bramy wjazdowe z napędem automatycznym. Czym kierować się przy wybierając bramę wjazdową? Przede wszystkim wygoda użytkowania, trwałość, a także walory estetyczne. Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj bramy wybrać z naszej oferty – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomoże dobrać idealną bramę wjazdową do Twojej posesji. Przygotowaliśmy ekspozycję kilku elementów ogrodzenia, zapraszamy do siedziby Firmy.