Szukasz producenta z Będzina, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich potrzeb? Produkujemy modułowe płoty aluminiowe, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Będzinie oraz bliskich miejscowości.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są masywne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy oraz co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji ogrodzenia według Twojej wizji, które powstanie w Będzinie lub okolicach.

Dlaczego mam zdecydować się na ogrodzenie aluminiowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe i z metalu. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie UV czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni - do wyboru masz wachlarz barw, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to efekt wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się szybkiej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową i furtki na terenie Będzina. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Malowanie farbami proszkowymi

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorstw z Będzina

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Będzina, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: