Szukasz firmy z Będzina, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się produkcją palisadowych płotów wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy wjazdowe to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zamówienia realizujemy w Będzinie oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas poszerzamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Chętnie podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które zostanie wybudowane w Będzinie czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej kosmetyki i konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promieniowanie UV lub też deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - mamy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową oraz furtki na terenie Będzina. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz firm z Będzina

Długoletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Będzina, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty prac.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: