Szukasz firmy z Chrzanowa, który wykona dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Produkujemy palisadowe ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Chrzanowie i bliskich miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Chrzanowie lub okolicach.

Dlaczego mam wybrać ogrodzenie modułowe?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej pielęgnacji i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze drewnopodobne płoty:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na trudne czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to rezultat wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, praktycznych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową oraz bramki w Chrzanowie. Zobacz naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakierowanie proszkowe

Zajmujemy się malowaniem proszkowym! Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się ogrodzeń drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy też kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje modułowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych oraz działalności z Chrzanowa

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu osób z Chrzanowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Ogrodzenia panelowe Chrzanów -przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych elementów ogrodzenia i bram i bramek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — opisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi i dopasowania do indywidualnych potrzeb na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: