Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Jaworznie? Produkujemy palisadowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Zamówienia realizujemy na terenie Jaworzna oraz okolicznych miejscowości.

Ogrodzenia palisadowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne projekty. Chętnie zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które powstanie w Jaworznie lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe aluminiowe się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze płoty pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wystarczy!

Nasze płoty z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promienie słoneczne lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz farb, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę przesuwną oraz furtki w Jaworznie. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie proszkowe

Wszystkie elementy wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych ogrodzeń najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Jaworzna

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zlecenia na produkcję na życzenie Klienta może wykonać wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Jaworzna, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych elementów płotu i bram i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: