Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki na terenie Jaworzna? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy Fello. Zamówienia realizujemy w Jaworznie oraz okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Jaworznie lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na ciężkie czynniki pogodowe - słońce lub deszcz,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - posiadamy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montujemy w tempie ekspresowym, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian , aby tworzyły spójny wygląd,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do produkowania oryginalnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy u nas, stąd możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Jaworzna. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw z Jaworzna

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu inwestorów z Jaworzna, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Dostarczamy balustrady również w miastach: