Szukasz firmy z Koźmina Wielkopolskiego, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Zajmujemy się produkcją uniwersalnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Zamówienia realizujemy w Koźminie Wielkopolskim oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż elegancki wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy bieżące hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe wzory. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją Twojego wymarzonego płotu, które powstanie w Koźminie Wielkopolskim lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe wymagają regularnej kosmetyki oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na złe czynniki pogodowe - promienie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - oferujemy wiele wariantów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś niepowtarzalnego, odpowiadającego Twojej autorskiej wizji,
montaże przeprowadzamy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane precyzyjnie, co przekłada się na największą trwałość,
to pewność mocnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, stąd możesz spodziewać się szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki na terenie Koźmina Wielkopolskiego. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to dodatkowo chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych czy stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje aluminiowych płotów najwyższej jakości dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Koźmina Wielkopolskiego

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł sprawdzić, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Koźmina Wielkopolskiego, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — oferujemy darmowe porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: