Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Łazach? Zajmujemy się tworzeniem modułowych ogrodzeń aluminiowych, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy w Łazach oraz bliskich miejscowości.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są masywne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne hity oraz co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o oryginalne wzory. Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia dopasowanego do Twoich potrzeb, które powstanie w Łazach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot palisadowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz z metalu. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają niepowtarzalny i ponadczasowy design,
są odporne na ciężkie warunki pogodowe - słońce czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy długoletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz oczekiwać od nas szybkiej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i bramki na terenie Łazów. Sprawdź takżenaszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej — to dodatkowo chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy również kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty modułowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz firm z Łazów

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, zyskaliśmy prawdziwe zaufanie wielu Klientów z Łazów, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych części ogrodzenia oraz bram i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie sprzedajemy automatyki do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Jesteśmy również w: