Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Libiążu? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy na terenie Libiąża i okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz swobodę

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając cały czas elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy bieżące hity i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o kolejne pomysły. Z przyjemnością zajmiemy się produkcją ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które powstanie w Libiążu czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie palisadowe z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej pielęgnacji oraz renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, płoty Fello pozostaną w takim samym stanie — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają oryginalny i uniwersalny design,
są niepodatne na niesprzyjające warunki pogodowe - słońce czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - mamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją twórczą wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do produkowania oryginalnych, użytecznych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zlecenia wykonujemy u nas, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę dwu-skrzydłową oraz bramki w Libiążu. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych desek czy stali. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty palisadowych ogrodzeń najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z Libiąża

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Libiąża, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz standardowych części ogrodzenia i bram wjazdowych i furtek, oferujemy również słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą automatyki do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Produkty Fello to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: