Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Libiążu? Produkujemy uniwersalne płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi wykwalifikowani fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy w Libiążu i okolic.

Ogrodzenia aluminiowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo i prywatność

Płoty Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas stylowy wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Chętnie zajmiemy się stworzeniem ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Libiążu lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się również nowoczesne płoty panelowe lub z metalu. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają cyklicznej dbałości oraz konserwacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze oryginalne płoty:
mają niepowtarzalny i uniwersalny wygląd,
są odporne na złe czynniki pogodowe - promieniowanie UV lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montujemy ekspresowo, zachowując przy tym sto procent uwagi i profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni barierek czy elewacji , aby tworzyły wspólną całość,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność solidnego i odpornego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Niezawodne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy u nas, dlatego możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Libiąża. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie elementy zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Warianty nowoczesnych ogrodzeń najwyższej jakości dla osób prywatnych i inwestorów z Libiąża

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Libiąża, jak i całej Polski i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych części ogrodzenia oraz bram wjazdowych i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a także modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: