Szukasz producenta z Dąbrowy Górniczej, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich oczekiwań? Produkujemy nowoczesne ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium i stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia czy bramy to inwestycja na lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy w Dąbrowej Górniczej oraz okolicznych miejscowości.

Płoty modułowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły zapewniać ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym zachowując cały czas estetyczny wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o oryginalne rodzaje. Chętnie zajmiemy się produkcją ogrodzenia według Twojej wizji, które zostanie postawione w Dąbrowej Górniczej lub pobliskiej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują cyklicznej kosmetyki i renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną niezmienne — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze ogrodzenia z aluminium:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu budynku - oferujemy wiele opcji ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie zaprojektować coś oryginalnego, odpowiadającego Twoich autorskim wyobrażeniom,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - do wyboru masz wachlarz barw, które można wpasować w odcienie balustrad czy elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to gwarancja solidnego i odpornego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i zapału do tworzenia nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy płotów Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się ekspresowej realizacji i indywidualnego podejścia. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, ale wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Dąbrowy Górniczej. naszą ofertę balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają szczególnej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Rodzaje nowoczesnych ogrodzeń najlepszej jakości dla osób prywatnych i firm z Dąbrowy Górniczej

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twojej wizji. Nasz grafik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu Klientów z Dąbrowy Górniczej, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych i firm.
Oprócz standardowych części płotu i bram wjazdowych i bramek, oferujemy też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — oferujemy bezpłatne konsultacje

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — opisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: