Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Suwałkach? Produkujemy modułowe płoty z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty i bramy wjazdowe to inwestycja na długi czas, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Suwałek oraz okolic.

Płoty palisadowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są trwałe, ale i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując cały czas okazały wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres rozszerzamy naszą ofertę o ciekawe projekty. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie postawione w Suwałkach lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego ogrodzenie modułowe wykonane z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują regularnej pielęgnacji oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze ogrodzenia pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, nic więcej!

Nasze płoty z aluminium:
mają oryginalny i uniwersalny wygląd,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - promieniowanie słoneczne lub wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu budynku - posiadamy wiele opcji płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - do wyboru masz wachlarz kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub elewacji tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo dokładnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i zapału do tworzenia nowoczesnych, użytecznych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji i indywidualnego podejścia. W ofercie mamy także usługi profesjonalnego montażu, lecz działamy również wysyłkowo — jak wolisz. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie ogrodzenie i bramę jednoskrzydłową i furtki na terenie Suwałek. Zapoznaj się z naszą ofertą barierek dopasowanych stylem do płotu!

Lakiernia proszkowa

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy farbami proszkowymi w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń drewnianych desek lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy też odcienie drewnopodobne, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Projekty modułowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i firm z Suwałek

Długoletnia praktyka decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na halę na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Suwałek, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz klasycznych elementów ogrodzenia oraz bram i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a nawet nowoczesnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie sprzedajemy systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną kalkulację kosztów — napisz konkretnie, czego oczekujesz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Produkty Fello to inwestycja na lata — gwarantujemy profesjonalizm!

Sprawdź gdzie jesteśmy: