Szukasz firmy z Gdowa, który zrobi dla Ciebie ogrodzenie na miarę Twoich wymagań? Produkujemy palisadowe ogrodzenia z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najwyższej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze ogrodzenia i bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie generować żadnych kosztów utrzymania. Nasi doświadczeni fachowcy przykładają uwagę do każdego etapu prac, a także instalacji.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Fello. Swoje ogrodzenia montujemy na terenie Gdowa oraz okolic.

Płoty drewnopodobne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i swobodę

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Tworzywa, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym zachowując wciąż okazały wygląd. Nasze płoty dopasowane są do oczekiwań Klienta — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o nowe rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji Twojego wymarzonego ogrodzenia, które powstanie w Gdowie lub okolicznej miejscowości.

Dlaczego płot aluminiowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne ogrodzenia panelowe i metalowe. Co musisz wiedzieć przed ich zakupem? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej kosmetyki i renowacji. W odróżnieniu od tych produktów, ogrodzenia Fello pozostaną w takim samym stanie — wystarczy je jedynie delikatnie przeczyścić co jakiś czas, to wszystko!

Nasze oryginalne ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na trudne warunki atmosferyczne - promienie słoneczne czy deszcz,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - posiadamy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć oryginalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
malujemy w naszej lakierni proszkowej - w ofercie mamy wiele farb, które można dopasować do odcieni barierek lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja solidnego oraz trwałego zabezpieczenia na lata,
to wynik wieloletniej wprawy i pasji do produkowania nowoczesnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej oraz montażowej. Każde zamówienie wykonujemy kompleksowo, dlatego możesz spodziewać się błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. W ofercie mamy także usługi profesjonalnej instalacji, lecz działamy również wysyłkowo — wybór należy do Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną oraz furtki na terenie Gdowa. naszą ofertę barierek dopasowanych stylem do płotu!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej hali lakierniczej — to na dodatek chroni ogrodzenie przed działaniem czynników atmosferycznych i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów z drewna lub stali. W swojej ofercie mamy także kolory w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają prawdziwe drewno. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje nowoczesnych płotów najlepszej jakości dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców z Gdowa

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia w branży, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Gdowa, jak i całej Polski i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i firm.
Oprócz standardowych części płotu oraz bram i bramek, w ofercie znajduje się także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem budynku, nazwą ulicy, a też modnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większą popularnością. Nie sprzedajemy systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy płotu — skorzystaj z darmowej porady

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz konkretnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę całkowitej pracy.
Fello to zakup, który posłuży na długie lata — gwarancja zadowolenia!

Dostarczamy balustrady również w miastach: