Szukasz firmy z Gdowa, który wykona dla Ciebie płot na miarę Twoich oczekiwań? Zajmujemy się produkcją nowoczesnych ogrodzeń wykonanych z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej. Nasze płoty czy bramy to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w eksploatacji. Nasi doświadczeni pracownicy czuwają nad całym procesem produkcji, a także instalacji.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty Fello. Działamy w Gdowie i okolic.

Płoty aluminiowe zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i prywatność

Ogrodzenia Fello są solidne, jak i proste - wpasują się w każdy styl architektoniczny. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najwyższej jakości, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo przez długie lata, a przy tym uwzględniając wciąż elegancki wygląd. Nasze ogrodzenia dopasowane są do wymagań Klienta — obserwujemy aktualne trendy oraz co jakiś okres wzbogacamy naszą ofertę o kolejne wzory. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji ogrodzenia dopasowanego do Twoich wymagań, które zostanie wybudowane w Gdowie czy okolicach.

Dlaczego płot z aluminium się opłaca?
Na rynku dużym zainteresowaniem cieszą się także nowoczesne płoty panelowe oraz metalowe. Co musisz wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe wymagają okresowej dbałości oraz konserwacji. W przeciwieństwie do tych produktów, nasze płoty pozostaną w stanie idealnym — wystarczy je jedynie delikatnie przetrzeć je co jakiś czas, i tyle!

Nasze aluminiowe ogrodzenia:
mają niepowtarzalny i uniwersalny design,
są niepodatne na ciężkie czynniki atmosferyczne - słońce lub też wilgoć,
możemy dopasować je do każdego stylu architektonicznego - oferujemy wiele rodzajów ogrodzeń, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć niepowtarzalny projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy w mgnieniu oka, zachowując przy tym sto procent uwagi oraz profesjonalizmu,
lakierujemy proszkowo w naszej hali produkcyjnej - w ofercie mamy wiele kolorów, które można dopasować do odcieni balustrad lub ścian tak by tworzyły wspólną całość,
są stworzone bardzo precyzyjnie, co przekłada się na znakomitą trwałość,
to pewność mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to efekt wieloletniej wprawy i zapału do produkowania nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań.

Niezawodne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, stąd możesz spodziewać się ekspresowej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnego montażu, lecz wysyłamy także swoje produkty za pośrednictwem kuriera — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę dwu-skrzydłową oraz furtki w Gdowie. Sprawdź takżenaszą ofertę barierek dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Sublimacja drewnopodobna

Wszystkie części zawierające aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni płot przed uszkodzeniami oraz utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają specjalnej pielęgnacji, w przeciwieństwie do ogrodzeń z drewna lub stali ocynkowanej ogniowo. W swojej ofercie mamy także kolory drewnopodobne, które do złudzenia przypominają prawdziwą deskę. Dostępne kolory w imitacji drewna: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Wzory aluminiowych płotów najlepszej jakości dla klientów indywidualnych oraz inwestorów z Gdowa

Wieloletnie doświadczenie decyduje o idealnym dopasowaniu produktu do Twoich wyobrażeń. Nasz pracownik przed przekazaniem projektu na produkcję na życzenie Klienta może zrobić wizualizację tak, byś mógł przekonać się, jaki będzie efekt. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu osób z Gdowa, jak i całego kraju i z zagranicy. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu oraz bram wjazdowych i furtek, w ofercie znajduje się też słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a nawet modnym ledowym oświetleniem — te produkty cieszą się u nas coraz większą sławą. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Rzetelne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej porady

Możesz liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zapytania. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czego szukasz, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Wycenimy koszty całkowitej pracy.
Nasza firma to inwestycja na lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w miastach: