Planujesz budowę ogrodzenia swojej działki w Starych Babicach? Produkujemy uniwersalne ogrodzenia wykonane z aluminium, które wykonujemy z najlepszych materiałów - najlepszej jakości aluminium , a także stali nierdzewnej. Nasze płoty lub bramy wjazdowe to inwestycja na długie lata, która nie będzie sprawiać problemu w zużyciu. Nasi doświadczeni fachowcy czuwają nad całym procesem produkcji, a także montażu.

Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy. Działamy na terenie Starych Babic oraz okolic.

Płoty modułowe zapewniające komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność

Płoty Fello są trwałe, jak i proste - pasują do każdego stylu architektonicznego. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty, są najlepszego gatunku, aby mogły gwarantować ochronę i bezpieczeństwo na lata, a przy tym uwzględniając wciąż estetyczny wygląd. Nasze płoty dopasowane są do wymagań inwestora — obserwujemy aktualne trendy i co jakiś czas wzbogacamy naszą ofertę o kolejne rodzaje. Z przyjemnością podejmiemy się produkcji płotu według Twojej wizji, które zostanie postawione w Starych Babicach czy pobliskiej miejscowości.

Dlaczego płot modułowy się opłaca?
Na rynku dużą popularnością cieszą się też nowoczesne płoty panelowe lub metalowe. O czym trzeba wiedzieć przed podjęciem tej decyzji? Panele ogrodzeniowe potrzebują okresowej dbałości oraz renowacji. W przeciwieństwie do tych produktów, płoty Fello pozostaną w stanie idealnym — jedyne, co możesz zrobić to delikatnie przeczyścić co jakiś czas, nic więcej!

Nasze nowoczesne ogrodzenia:
mają oryginalny i ponadczasowy design,
są niepodatne na złe warunki atmosferyczne - promieniowanie UV czy wilgoć,
możemy dopasować je do każdego projektu architektonicznego - oferujemy wiele wariantów płotów, możemy także specjalnie dla Ciebie stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt, który będzie odpowiedzią na Twoją autorską wizję,
montaże przeprowadzamy błyskawicznie, dbając przy okazji o profesjonalne wykonanie,
malujemy w naszej lakierni - umożliwiamy wybór różnych barw, które można wpasować w odcienie balustrad lub ścian tak by tworzyły spójny wygląd,
są wykonane dokładnie, co przekłada się na maksymalną trwałość,
to gwarancja mocnego i trwałego zabezpieczenia na długi czas,
to wynik wieloletniego doświadczenia i pasji do produkowania oryginalnych, przydatnych rozwiązań.

Bezawaryjne systemy ogrodzeń Fello — kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Z dumą możemy oznajmić, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży projektowej, produkcyjnej i montażowej. Wszystkie zamówienia wykonujemy kompleksowo, więc możesz oczekiwać od nas błyskawicznej realizacji na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi profesjonalnej instalacji, ale działamy również wysyłkowo — jak Ci wygodniej. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie płot i bramę przesuwną i furtki w Starych Babicach. Zapoznaj się z naszą ofertą balustrad dopasowanych stylem do ogrodzenia!

Malowanie proszkowe

Wszystkie części wykonane z aluminium malujemy proszkowo w naszej lakierni — to na dodatek chroni ogrodzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i utlenianiem. Nasze produkty nie wymagają dodatkowej pielęgnacji, co nie tyczy się płotów drewnianych lub stali. W swojej ofercie mamy też odcienie w imitacji drewna, które wyglądem i dotykiem przypominają naturalną deskę. Kolory drewnopodobne, które oferujemy: białe drewno, złoty dąb, dąb bielony, sosna naturalna, sosna miodowa, orzech włoski, jasny dąb, teak, wenge, mahoń.

Opcje palisadowych płotów najwyższej jakości dla osób prywatnych i przedsiębiorców z Starych Babic

Długoletnia praktyka pozwala nam idealnie dopasować produkt do Twojej wizji. Nasz pracownik przed przekazaniem zamówienia na halę produkcyjną na życzenie Klienta może przedstawić wizualizację tak, byś mógł zobaczyć, jaki będzie rezultat. Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, otrzymaliśmy dużo słów uznania wielu inwestorów z Starych Babic, jak i całego kraju i z zagranicy. Przyjmujemy zamówienia od indywidualnych Klientów i przedsiębiorstw.
Oprócz podstawowych elementów płotu i bram i bramek, oferujemy także słupek multimedialny z wbudowaną skrzynką na listy i numerem domu, nazwą ulicy, a także nowoczesnym oświetleniem led — te produkty cieszą się u nas coraz większym zainteresowaniem. Nie zajmujemy się sprzedażą systemów do bram wjazdowych, jednak bramy są przygotowane pod jej montaż - nic nie trzeba przerabiać!

Profesjonalne doradztwo dotyczące budowy ogrodzenia — skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście. Odezwij się do nas po bezpłatną wycenę — napisz dokładnie, czym jesteś zainteresowany, i jaka jest Twoja wizja na realizację. Sporządzimy wycenę prac.
Nasza firma to zakup, który posłuży na długie lata — oczekuj od nas profesjonalnej obsługi na każdym etapie zlecenia!

Jesteśmy również w: